Reference a kniha návštěv

Datum 06.05.2021

Vložil Gábina

Titulek Strach z řízení auta

Odpovědět

Paní Helenko,
moc děkuji za regresní terapii, při které jsem porozuměla mému dosud nepřekonatelnému strachu sednout za volant. 25 let jsem se řízení vyhýbala, protože se mě pokaždé zmocnil neovladatelný strach, ztuhly mně ruce a nohy, zúžilo se vědomí, v hlavě se doslova vařila krev. Teď řídím denně a začíná mě to dokonce bavit :-)

Datum 04.03.2021

Vložil Ladislava

Titulek psychické problémy

Odpovědět

Dobrý den paní Partyková. moc a moc vám děkuji za pomoc. Ani bych nevěřila, že i po telefonu se dá vyřešit dlouholeté psychické trápení. Moc se mi ulevilo. Lada.

Datum 03.08.2020

Vložil Irena

Titulek třes rukou

Odpovědět

Dobrý den. Jen podávám hlášení, že už mohu zase normálně fungovat. Stres je prevít. Ještě k tomu když nevíte, z čeho pramení. Ale přišly jsme na to a už je mi fajn. Děkuji za Váš čas. Irča.

Datum 09.01.2020

Vložil Marcela

Titulek mamka

Odpovědět

Dobrý den. Již několik let jsem nemluvila se svou matkou. Pořád jsem čekala, že se mi omluví za to, co udělala. Až jsem s vámi objevila souvislosti, náš vztah se urovnal a opět spolu vycházíme. Ale nebylo zcela jednoduché změnit svůj úhel pohledu.

Datum 26.06.2019

Vložil Pavel

Titulek koktavost

Odpovědět

Dobrý den. Od dětství jsem koktal, protože mě rodiče stále ponižovali a ze strachu ze selhání jsem zadrhával. Děkuji za nový úhel pohledu, po kterém jsem změnil názor sám na sebe a po dvou sezeních mluvím zcela plynule.

Datum 08.01.2019

Vložil Hana

Titulek záda

Odpovědět

Děkuji za úlevu od bolesti zad. Stačilo pár minut vašeho působení a bolesti jsou pryč. Také sem si díky vám uvědomila, že pořád řeším cizí věci. Vlastně se mě to ani netýká a přesto to řeším. Děkuji za otevření očí. už to dělat nebudu. Alespoň doufám. Hana.

Datum 28.11.2018

Vložil Marie

Titulek Strach z porodu

Odpovědět

Chci moc poděkovat za terapii u vás. Lékaři mě strašili, že nezvládnu porod. Měla jsem z toho deprese. Po setkání s vámi jsem se velice uklidnila a porod proběhl hladce. Moc děkuji. Šárka.

Datum 25.02.2018

Vložil Marie Cílová

Titulek antidepresiva

Odpovědět

Dobrý den, p. Partyková,
předem Vás zdravím. Posílám informaci, jelikož jste pomohla mne už to jsou více jak 3 roky a nyní jste pomohla manželovi, kdy známý a uznávaný psycholog v Brně manželovi doporučil antidepresiva, že potřebuje ATD doplnit chybějící látky v mozku:-))nevím,jestli Vám to říkal...ale nad tím jsem totálně mávla rukou, taková pomoc-žádná pomoc a škoda času a peněz. Nicméně, po Vašem sezení nastala změna, kdy se věci vrátili do normálu, jakoby se zklidnil a jak jindy jančel,když jsem šla s holkama na víno,tak mu to nevadí. Samozřejmě mi říkal,že kdyby bylo potřeba zase se k Vám objedná. Celkem se drží i zdravotně,jeho imunita byla léta špatná. Nyní se cítí dobře. Moc Vám oba děkujeme. Marie Cílová.

Datum 05.08.2016

Vložil Erika

Titulek rozvod?

Odpovědět

Dobrý den. Už jsem byla na více podobných terapiích s tím, že si nerozumím s partnerem, že mě náš vztah nenaplňuje. Všude jsem dostala doporučení, abych se rozvedla. Jenže za sebou máme skoro 30 let společného života. Jde to jen tak hodit za hlavu? A vy jediná jste mi řekla, že nemá cenu ze vztahu utíkat, dokud nepochopím souvislosti. Manžel si mě nevšímal, přehlížel mě a občas vyčítal, ale nikdy nepochválil. Během terapie u Vás jsem zjistila, že to není o něm, ale o mně. Moje nízké sebevědomí mi do života přitahovalo lidi, kteří mi často ubližovali. Měla jste pravdu, jen bych od problémů utekla a tím by se nic nevyřešilo. Začínám aplikovat Vaše doporučení a opravdu nastávají v mém životě změny. A děkuji za záchranu manželství. EM

Datum 07.02.2016

Vložil Dana Jehlajsova

Titulek Problémů bylo víc

Odpovědět

Přeji krásný den, všem kdo čtou tyhle řádky.
Moc ráda bych paní Partykovou tímhle způsobem doporučila komukoliv kdo řeší OPRAVDU JAKÝKOLIV PROBLÉM.
Návštěva u paní Partykové se nezapomíná, je to neuvěřitelná paní, těžko popsat, co dokáží ze životem člověka udělat dvě hodiny ztrávené s touhle úžasnou paní..
Kdo by snad nevěřil..
Za zkoušku nic nedáte..
A věřte že nemáte co ztratit ale můžete strašně moc získat;)
PS:Děkuji Vám z celého srdce

Datum 19.02.2016

Vložil Renata

Titulek Re: Problémů bylo víc

Odpovědět

Paní Dano
Zcela s vámi souhlasím. Jsem ráda, že máme stejný názor. Ať tam jdete s čímkoliv, vždy odcházíte jako vítěz. I mě to posunulo úplně jinam. Přestala jsem řešit prkotiny a i moje okolí si všimlo, že jsem jiná.

Datum 29.03.2016

Vložil Dana

Titulek Re: Problémů bylo víc

Odpovědět

Za zkoušku nic nedáme? Pouhých 900 kč a za kuzz 3500 kč....to se Vám zdá málo?

Datum 16.12.2015

Vložil Karolína

Titulek energetické působení

Odpovědět

Dobrý den paní Partyková. Jak jsem u vás byla před 3 týdny, tak se mi od té doby dějí zázraky. Nejen to, že se mi krásně uvolnilo tělo i mysl, ale jak jste říkala, že se mi změní spoustu věcí kolem mě, nevěděla jsem, o čem mluvíte. Teď už to vím. Začala jsem si více vážit sama sebe a lidé mi přestali ubližovat. Najednou žiji v jiném světě a mám úplně jiné vztahy s lidmi kolem sebe. Jak pocítím, že život není podle mých představ, zase vás ráda navštívím. Máte můj obdiv. Karla

Datum 15.11.2015

Vložil Pavla

Titulek Kurz kvantové tvoření reality

Odpovědět

Ahoj Helenko. Už jsem prošla mnoho kurzů, ale co jsem prožila tento víkend, se nedá s ničím srovnat. Měla jsem pocit, že jsem uprostřed milující rodiny. Skupinka 8 skvělých lidiček, úžasná atmosféra, tvůj přístup k nám, no prostě nepopsatelné. Patří ti velký dík. A upřímně, hodnota kurzu daleko převyšuje cenu, kterou jsi si určila. Dala bych ti i daleko víc. A co všechno si odnáším se nedá ani vyjmenovat. S pokorou v srdci děkuji a jsem ráda, že jsi. Doufám, že mluvím za všechny, kteří jsme tam byli.
Pavla

Datum 15.09.2015

Vložil Juraj

Titulek uvolnění

Odpovědět

Dobrý den. Děkuji za krásný prožitek. Poprve v životě jsem zažil pocit naprostého uvolnění. Takový stav, kde je všechno a nic. Vůbec jsem nevnímal svoje tělo. Jen pocit blaženosti. Žádné myšlenky, jen stav naprostého klidu. Prý se tomu říká stav nula neboli Zero. Děkuji. Určitě přijdu zas. J.

Datum 15.08.2015

Vložil Adam

Titulek Neschopnost ničeho

Odpovědět

Dobrý den. Byl jsem psychicky úplně na dně. Nic mě nebavilo, nechtělo se mi ráno vstávat, neměl jsem žádný cíl. Chodil jsem od ničeho k niče mu, až mě nakonec opustila přítelkyně. Zhroutil se mi svět. Až jsem se svěřil kamarádovi a ten mi dal kontakt na vás. Dnes už vím, že každá životní situace se dá řešit. Zase mám chuť do života. Děkuji. Adam.

Datum 15.06.2015

Vložil Eliška

Titulek seminář

Odpovědět

Dobrý den paní Partyková. Když jsem k vám přišla na kurz, docela mě překvapilo, že jsou tam lidé i z Norska a Německa. A z ČR tam byl i pan doktor. Nejdříve jsem to nechápala, ale když jsem pak viděla, jak to všechno funguje, jak je mezi námi skvělá atmosféra, jak nám postupně odcházejí staré bloky, jak se každému věnujete jednotlivě podle potřeby, tak jsem pochopila. Navštívila jsem několik různých kurzů, ale nikde jsem si to tak neužila, jako tady. Bezvadná parta, skupina 12 lidí, což je supr počet, no prostě nemám co dodat. Snad jen to, že se nedivím, že se někomu vyplatí koupit letenku a přiletět za vámi. Už se těším na další pokračování.
S přáním dalších úspěchů vaše obdivovatelka Eliška.

Datum 05.06.2015

Vložil Evka

Titulek terapie po skype

Odpovědět

Dobrý večer pani Partyková, už dlhši čas na Vás myslim , že Vám napišem,,,
Myslim si, že tá osobná Terapia, čo sme spolu mali cez skype, ináč sa to nedalo, lebo som v zahraniči v Norsku, malo na mna velký učinok,,, pomohlo mi to prekonať vela prekážok, pochopila som vela podstatného, a to vdaka Vám,,, Týmto Vám chcem úprimne z celého srdca podakovať,,, som kludnejšia,,, sebavedomejšia, nestarám sa o problémy iných,, hlavne len o svoje,,, a chcela by som vám oznámiť Radostnu správu že čakám Bábetko, po ktorom som tužila celý život, mám teraz 42 rokov a stal sa zázrak,,, stále si hovorim Zázraky sa deju každý den,,, a je to pravda. Teraz som v 5 mesiaci tehotenstva a dufam že všetko dopadne dobre. Takže ešte raz velké Dakujem.

Datum 06.03.2015

Vložil Ivan

Titulek záda

Odpovědět

Chci vám poděkovat za pomoc, kterou jste mi poskytla minulý víkend.Nějak mě chytli záda a chodil jsem v předklonu.Nedá se tomu ani věřit, že jsem se během pár minut narovnal a zase běhám jako srnka.Jen se vám připomínám, to jsem já, co jsme se potkali ve vlaku.Zřejmě je to váš koníček, pomáhat lidem na potkání. Moc, moc díky.

Datum 11.01.2015

Vložil Michal

Titulek močový měchýř

Odpovědět

Dobrý den. Jsem moc rád, že jsem dostal doporučení kamaráda, abych využil vaše služby. Měl pravdu. Profesionální přístup, příjemné vystupování a mnoho let praxe. Ani jsem netušil, že dokážete člověku změnit pohled na svět během dvou hodin. Domů jsem přišel jako sluníčko. Manželka jen lapala po dechu. Místo obvyklé hádky nastala harmonická diskuze. A v práci na mě koukají, co se se mnou stalo. Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji. Michal

Datum 03.06.2014

Vložil Pavla

Titulek Blaho

Odpovědět

Dobrý den. Když jsem k vám šla na kvantové působení, ani jsem netušila, jaké blaho prožiji. Je to tak nepopsatelný zážitek, že bych si jej ráda dopřála častěji. Netušila jsem, co to znamená dostat se do změněného stavu vědomí. Teď už to vím. Díky vašemu působení jsem vypnula hlavu a byla zcela bez myšlenek, což se mi ještě nikdy nestalo. A tělo bylo nesmírně lehké. Prostě naprosté blaho. Děkuji. Pavla

Datum 05.05.2014

Vložil Ingrid

Titulek smutok po otcovi

Odpovědět

Milá Helenka,
pred regresnou terapiou som mala vždy rešpekt, až kým som pred pár mesiacmi nespoznala Teba. Tvoje úžasné príbehy ma úplne dostali a dodnes ma fascinujú. Som ti nesmierne vďačná, že si mi pomohla sa vysporiadať so smrťou môjho otca a previedla si ma bezpečne celou situáciou tak, že dnes mi už netečú slzy potokom pri spomienke na to ako musel odísť a aj napriek tomu, že tu už nie je, si mi pomohla vyriešiť si s ním dlhoročné konflikty, ktoré medzi nami boli a ktoré som nedokázala riešiť s ním počas jeho života. Po terapii s Tebou, ktorá bola pre mňa úžasným zážitkom, už cítim len pokoj a radosť. VEĽKÁ VĎAKA za to že SI.

Datum 15.04.2014

Vložil Martin

Titulek Bradavice na oku

Odpovědět

Dobrý den. Mooooc děkuji za Vaši pomoc. Půl roku jsem měl bradavici na levém očním víčku. Velice mě to omezovalo. Po vašem působení mi druhý den odpadla. Tak ještě jednou děkuji. Martin Pohořelice.

Datum 07.04.2014

Vložil Jiřina

Titulek Rameno

Odpovědět

Moc děkuji za vyléčení ramene. Několik měsíců jsem nemohla ani spávat a přes den jsem také trpěla palčivou bolestí levého ramene. Nepomáhal ani klid, ani obklady a prášky na bolest jsem nechtěla brát každý den. Po vašem působení je bolest jako zázrakem pryč. Moc děkuji. Jiřka

Datum 21.03.2014

Vložil Valerie

Titulek Koza

Odpovědět

Jak funguje "vyšší moc"
Přišla za mnou majitelka kozy s prosbou, abych jí napravila předkus. Koza s takovouto čelistí prý nemůže jít do chovu, kam ji paní majitelka touží dát. Tak jsem prostřednictvím paní Valerie použila terapii léčivých rukou na kozu a odevzdala výsledek (jako vždy) "vyšší moci".
Za 4 dny mi paní Valerie nespokojeně oznámila, že takto si to nepředstavovala. Koza prý už nemá takový předkus jako měla, ale ještě větší. A znovu mě žádala o nápravu situace.
Jelikož se mi při mé práci ještě nic podobného nestalo, šla jsem do meditace a položila otázku, proč se koze předkus ještě zvětšil, místo toho aby se čelisti vyrovnaly.
Odpověď zněla: Tato koza není určená na chov, přesto že si to její majitelka přeje. Když nepochopila vyšší záměr s menším předkusem, tak musela dostat další znamení.
Teď je jen na majitelce, jak přijme tuto informaci a pochopí, že výsledek nemusí být vždy takový, jak očekáváme.
Odevzdání a přijetí. To jsou asi ty nejtěžší věci, které se máme v životě naučit. Odevzdat se do rukou vyšší moci a přijímat věci takové, jaké jsou. Všechno je dokonalé. To, jestli je to dobré a nebo zlé, je jen náš pohled na danou věc. A ten závisí od naší výchovy, našich přesvědčení a životních zkušeností.
Změňme to, co se změnit dá. Přijímejme s pokorou to, co se změnit nedá.
Z celého srdce vám všem přeji, aby pro vás bylo odevzdání a přijetí v každém okamžiku lehké a jednoduché.
Ale nakonec všechno dobře dopadlo.

Datum 12.03.2014

Vložil Anežka

Titulek Ledviny

Odpovědět

Milá paní Partyková, píši Vám, abych Vás informovala o reakci, kterou jsem měla / nebo alespoň se domnívám/ po návštěvě u Vás. Zpočátku jsem se cítila velice lehce, odpoledne se dostavila únava, a tak jsem si lehla. Probudilo mě značné horko, zejména na zádech - zpotila jsem se a velice mě pálilo na zádech v oblasti ledvin. Cítila jsem bolest. Pila jsem čaje a opět jsem si lehla. V sobotu ráno to bylo poněkud lepší a momentálně musím říct, že bolest v ledvinách zmizela. Pokud mohu porovnat stav před návštěvou u Vás a nyní, musím říci, že se mi velice ulevilo. Srdečně Vás zdravím a děkuji. Anežka

Datum 28.02.2014

Vložil Alice

Titulek Noční buzení

Odpovědět

Dobrý den. Chci moc poděkovat za vyřešení mého každodenního problému. Neustále jsem se budila kolem 3 hodiny ranní a chodila na WC. Po vašem působení na dálku je problém vyřešen. Spím jako mimino. Děkuji za pomoc. Alice.

Datum 21.02.2014

Vložil Věra

Titulek cysta

Odpovědět

Dobrý den. Původně jsem za vámi šla pro velké bolesti v zádech. Po působení jsem cítila úlevu jen tak na 50 %. Během týdne bolest ustoupila si na 30 %. Jaké však bylo moje překvapení a ne jen moje, ale i pana doktora, když se na kontrolním vyšetření zjistilo, že se mi zmenšila cysta z 5 centimetrů na 2. Takže jste měla pravdu, že kvantové působení si jde svou vlastní cestou a léčí podle svého vše, co uzná za vhodné. Díky tomu se mi také psychicky ulevilo. Děkuji. Věra.

Datum 12.02.2014

Vložil Terézia

Titulek Pranie

Odpovědět

Milá Helenka!
Dodatočne Ti prajem veľa lásky, pokoja, zdravia a vnútorného šťastia.
Nech v každom okamihu vieš a cítiš, aká si nádherná bytosť. Si úžasná, jedinečná, silná, rozdávajúca lásku a radosť.
Si nebeská víla a každý, kto ťa stretne, je požehnaný.
S láskou Terézia.

Datum 09.02.2014

Vložil Pavel

Titulek sen

Odpovědět

Dobrý den paní Partyková. Chci vám moc poděkovat. Dlouhou dobu mě trápil sen, jak jsem voják a zachraňuji z hořícího domu spoustu lidí. Jenže se mi nepodařilo zachránit všechny a probouzel jsem se s výčitkami svědomí, že nejsem dost dobrý. Vy jste mi při terapii nabídla jiný úhel pohledu, situaci jsme prošli znovu a já se cítím velice dobře. Dnes vím, že dělám v životě maximum a už mě netrápí, co si o tom myslí moje okolí. Děkuji, děkuji. Pavel

Datum 18.12.2013

Vložil Jana

Titulek Bolesti zad

Odpovědět

Chci moc poděkovat za odstranění bolesti zad v bederní oblasti. Půl roku jsem běhala po doktorech a žádné výsledky. A u vás je během 20 minut bolest pryč. Navíc mě zmizely i dlouholeté gynekologické potíže. Moc děkuji. Jana Z. Břeclav.

Datum 13.12.2013

Vložil Irena Hodonín

Titulek koleno

Odpovědět

Dobrý den. Chci moc poděkovat za váš laskavý přístup a poskytnutí jiného úhlu pohledu jak na nemoc, tak i život celkem. Během léčení jsem cítila silné mravenčení v celé noze a pak se hluboce uvolnila. Ani jsem nemohla uvěřit tomu, že k vám jsem musela výtahem a odešla jsem po schodech. Děkuji za uzdravené koleno a určitě se ještě uvidíme. Pohodové svátky. Irena.

Datum 12.12.2013

Vložil František

Titulek Poděkování

Odpovědět

Zkusil jsem vaše léčivé ruce a patří vám velké děkuji. Na dnešní vycházku jsem odložil obě berle, vyšel jsem si jen s trekingovýma holema. Jsem 3,5 měsíce po operaci kyčelního kloubu. Cítím se velmi dobře. Děkuji, děkuji.

Datum 06.12.2013

Vložil Ilona

Titulek Ledviny

Odpovědět

Děkuji za vyléčení ledvin, během 2 dnů bolest zcela zmizela.

Datum 05.12.2013

Vložil Alena

Titulek Poděkování

Odpovědět

Paní Partyková, chci vám moc poděkovat za včerejší pomoc. Zbavit mě bolesti zad během 10 minut, to je opravdu úžasné. Přeji vám, ať máte spoustu spokojených klientů. Alena Zábranská.