O mně

 

Práci s lidmi se věnuji 25 let. Nejčastěji pracuji formou  Regresní terapie nebo používám Energetické působení. Díky tomu nastávají radikální změny v životě. Můžete mě najít i na přednáškách a nebo navštívit nějaké Kurzy. Také pořádám Večerní setkání, zaměřuji se na mezilidské vztahy, komunikaci a mentální práci s nemocí. Působím v Brně. Více v kontaktech.

Z našeho setkání si odnášíte spoustu poznatků, které můžete použít v každodenním životě. Je jedno, jestli jsou problémy fyzické či psychické, vždy najdeme řešení i bez pomoci medikamentů.

Video o tom, kdy, jak a proč jsem začínala:  youtu.be/3fyYoU42B4U

Něco o mé práci lze přečíst i na stránce Reference

Mám 2 dospělé syny, skvělého manžela a 2 pejsky. Ráda jezdím na kole a čtu knihy.

 

IČ: 44030614

zapsáno u živnostenského úřadu Židlochovice

 

Co jsem absolvovala: Reiki, kineziologie, mentální masáž, meditační víkendy, týden hledání kořenů, co znamená být ženou či mužem, pulsová diagnostika, podstatování, ruce světla, čtení z aury, čištění a harmonizace čaker, regresní terapie, kurzy pro rozvoj osobnosti, numerologie, práce s kyvadlem, terapie tmou, přechod přes žhavé uhlí, obnova zdraví - škola M. Norbekova, škola B. Tichanovského, informační vnímání okolního světa - škola Marka Komissarova, hlubinná terapie - škola A. Dragomireckého a další..

 

 

 

 

I