Ohlasy z kurzů:

 
Chci se podělit o zážitky po kurzu na obnovu zdraví. Když jsem slyšel, co všechno se může stát, tak jsemtomu nevěřil. Už během kurzu se mi děli zvláštní věci. Jeden den mi mírně bolelo v krku - zřejmě se mi čistila komunikace. Další den se ozvaly ledviny. Asi se mi čistily vztahy. Další den jsem cítil kolena, pak se mi chtělo hodně spát, pak zase málo, někdy jsem nejedl skoro vůbec a jindy bys snědl všechno, co mi přišlo do cesty. Svědila mi pokožka, měl jsem zakalenou moč a mnoho dalšího. Zajímavé bylo, že příznaky vydržely několik hodin a zase zmyzely. A co bylo ještě zajímavější, že mé okolí pozorovalo, že se se mnou něco děje. Výsledek po 20 dnech byl takový, že jsem klidnější, na nikoho neútočím, jsem usměvavější a spokojenější a odešlo mi spoustu zdravotních problémů. Něco mi ještě zůstalo, ale to díky tomu, že jsem lajdák a přerušil jsem cvičení. Tak doufám, že mě další kurz znovu nakopne a budu pokračovat dál, abych se zbavil i některých zlozvyků, které nechci.
Děkuji za vše a přeji mnoho úspěchů. 
Petr
 
 
Děkuji za květnový seminář. Podařilo se mi během týdne odstranit atopický exém a to jen díky pochopení práce s kvantovým polem. Bez mastiček a čehokoliv jiného. Moc děkuji a těším se, jak poléčím další účastníky rodiny, včetně našeho pejska. 
Alice
 
 
Ahoj Helčo a Ivko
Je to skvělé, jak to funguje. Zaseknul se mi zámek a nešel otevřít. Jelikož nebyl na blízku nikdo, kdo by ho opravil, poslala jsem na něj několik kvantových vln a světe div se, šel otevřít zcela lehce.
Eva M. 
 
 
Ahojky další účastníci kurzu. Napište mi svoje zkušenosti, tak jak jsem se splolu domlouvali. Mně se podařilo zachránit, tedy vyléčit papouška s poraněným křídlem. Asi je mi za to nesmírně vděčný. Jo a taky už se nám srovnaly vztahy s tím protivným sousedem, co nás pořád obtěžoval. Stal se z něj docela milý pán. Chtělo jen párkrát zasůsobit. Taky je škoda, že nám Irena nepovolila uvěřejnit fotky. Tak příště se raději předem zeptáme. Moc díky za příjemně strávený víkent a mnoho užitečných poznatků. Mirek H. 
 
 
Ahoj všichni. Kamarádka měla angínu a po mém působení se jí do 15 minut ulevilo. Je to supr. Nechápu, jak jsem mohl žít bez toho. Učím se to používat snad všude. Když jdu po městě a vidím napadený strom, hned ho taky léčím. Zdravím všechny a těším se na pokračovací kurz. Tomáš