Intenzivní terapie

 

Náš život je řízen podvědomím, ať chceme nebo ne. Určitě se každému z nás někdy stalo, že jsme se v určité situaci zachovali zcela nelogicky  a pak jsme se tomu sami divili, proč jsme reagovali zrovna takhle.

Naše podvědomí je řízeno programy a chybnými vzorci, které jsme získali od svých rodičů, prarodičů, učitelů atd. I když si myslíme, že máme svobodnou volbu v rozhodování, náš mozek v určité životní situaci hledá situaci podobnou, kterou už někdy prožil a vyhodnotí ji jako identickou a nabídne nám tedy stejné nešťastné řešení, které použil minule.

Když zjistíme, že se nám v životě něco opakuje – nehody, špatné vztahy, deprese, nespavost, přibývání na váze, smutek, strach, osamělost, špatná finanční situace atd. znamená to, že žijeme určitý program a neumíme se dostat z kola ven.

Náš mozek čerpá z dřívějších zkušeností a pokud je nenahradí zkušenostmi novými, nemáme šanci nic změnit.

Naše životní zkušenosti se na sebe ukládají v průběhu života jako slupky cibule. V jejím jádru je pak naše já. Ale jak se k němu dostat přes tyto vrstvy? Přes omezení, která nám dali naši nejbližší?

Cesta existuje. Vracet se ve vzpomínkách do minulosti a tam ji vyčistit. Je potřeba znovu prožít staré křivdy, projít pochopením a tuto minulost opustit. Pokud tyto staré pocity a zranění neprožijeme, necháme si v sobě uložené staré strachy, obavy, pocity viny a vše, co nás omezuje. Budeme si hrát na to, že už je to minulost, že se nás to netýká, že už na to nemyslíme a zakryjeme to slupkou pozitivního myšlení. Cibule začne od svého středu hnít, ať chceme nebo ne, protože nemá zdravé jádro. A my buď začneme slupky loupat a objevíme sami sebe, jak jsme úžasní a že si můžeme dovolit být sami sebou nebo to necháme být a budeme se chovat podle představ druhách a sledovat, jak máme zdravotní potíže a nefunkční vztahy a budeme si hrát na oběť. I to je přístup a každý z nás má svobodnou volbu. Jen nečekejme, že tu změnu udělá někdo za nás, někdo tam venku a my se budeme mít konečně lépe.

Abychom staré a chybné vzorce našli, většinou potřebujeme někoho, kdo nám je pomůže najít, pochopit, prožít a propustit.

Někteří klienti přijdou jednou, odstraní jednu či dvě slupky cibule a i tak se jim život pohne jinam. Někdo za 2 měsíce, jiný za rok či dva, zjistí, že je potřeba odstranit další slupky, aby se nespravil například jen vztah se šéfem, ale že se chce mít lépe i v jiných oblastech života. Tak přichází znovu a řeší další situace. Za tu dobu však zapomene, co se řešilo minule a jaké dostal doporučení a tím se to celé zdržuje.

Proto nabízím intenzivnější a ucelenější práci, která je efektivnější a finančně výhodnější. Po prvním sezení se klient rozhodne, zda chce projít celým cyklem nebo zaplatí jen jednu terapii.

Cyklus se skládá z 5 sezení po 3 hodinách. Zpracovává se současnost, dětství, otec, matka a vše, co klient jako individualita potřebuje.

 

Cena cyklu je 12000 Kč. Ušetříte tedy 5500 Kč.