Reference a kniha návštěv

Datum 21.03.2014

Vložil Valerie

Titulek Koza

Jak funguje "vyšší moc"
Přišla za mnou majitelka kozy s prosbou, abych jí napravila předkus. Koza s takovouto čelistí prý nemůže jít do chovu, kam ji paní majitelka touží dát. Tak jsem prostřednictvím paní Valerie použila terapii léčivých rukou na kozu a odevzdala výsledek (jako vždy) "vyšší moci".
Za 4 dny mi paní Valerie nespokojeně oznámila, že takto si to nepředstavovala. Koza prý už nemá takový předkus jako měla, ale ještě větší. A znovu mě žádala o nápravu situace.
Jelikož se mi při mé práci ještě nic podobného nestalo, šla jsem do meditace a položila otázku, proč se koze předkus ještě zvětšil, místo toho aby se čelisti vyrovnaly.
Odpověď zněla: Tato koza není určená na chov, přesto že si to její majitelka přeje. Když nepochopila vyšší záměr s menším předkusem, tak musela dostat další znamení.
Teď je jen na majitelce, jak přijme tuto informaci a pochopí, že výsledek nemusí být vždy takový, jak očekáváme.
Odevzdání a přijetí. To jsou asi ty nejtěžší věci, které se máme v životě naučit. Odevzdat se do rukou vyšší moci a přijímat věci takové, jaké jsou. Všechno je dokonalé. To, jestli je to dobré a nebo zlé, je jen náš pohled na danou věc. A ten závisí od naší výchovy, našich přesvědčení a životních zkušeností.
Změňme to, co se změnit dá. Přijímejme s pokorou to, co se změnit nedá.
Z celého srdce vám všem přeji, aby pro vás bylo odevzdání a přijetí v každém okamžiku lehké a jednoduché.
Ale nakonec všechno dobře dopadlo.

Zpět na diskuzi